EASY TIMES

Jak działamy?

Jeśli zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez WhatsApp lub email. Odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Z przyjemnością pokażemy Państwu nasze nieruchomości podczas wspólnego wyjazdu, który dla Państwa zorganizujemy. Będzie to dla Państwa także doskonała okazja, by lepiej poznać region, w którym zamierzają Państwo nabyć wymarzoną nieruchomość. I nie mówimy tu o wycieczce szlakiem popularnych przewodników!

Portugalia to nasz drugi dom, dlatego też z nami odwiedzą Państwo polecane przez nas lokalne restauracje i winnice, najpiękniejsze zakątki omijane przez szerokie rzesze zwiedzających, ukryte przed oczami masowego turysty zabytki czy zaprzyjaźnione sklepy.

Minimum formalności

Gdy zdecydują się Państwo nabyć dom marzeń w Portugalii, do niezbędnego minimum ograniczymy Państwa udział w formalnościach. Nasze doświadczenie pozwala nam zająć się nimi sprawnie, oszczędzając jednocześnie Państwa czas i zaangażowanie. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem po zakupie nieruchomości w Portugalii, dzięki któremu przekonają się Państwo, że proces ten jest wyjątkowo prosty i przyjazny.

Jeśli są Państwo zainteresowani nieruchomościami w innych częściach regionu Srebrnego Wybrzeża lub Algarve, czy też na rajskiej wyspie Madera, z przyjemnością przedstawimy Państwu indywidualnie przygotowane przez nas propozycje.

Posiadamy także rozległe doświadczenie w zakresie zakupu działek z kompletną dokumentacją pozwalająca na budowę własnej willi, a nawet osiedla.

W przypadku pytań i wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

tn_img_5662

Gotów na spełnianie marzeń?