EASY TIMES

W Portugalii od 2009 roku

Z rynkiem nieruchomości związani jesteśmy od blisko trzydziestu lat, a od  czternastu specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości wakacyjnych w najpiękniejszych zakątkach Europy i Karaibów.

Obecnie skupiamy się na coraz bardziej atrakcyjnym dla polskich inwestorów rynku, na którym posiadamy również największe doświadczenie, czyli na Portugalii. Doskonale znamy tamtejsze procesy i specyfikę zakupu nieruchomości przez obcokrajowców.

Wiemy, na czym najbardziej zależy polskiemu klientowi i czego z pewnością nie kupi. Dzięki temu możemy zaproponować wyłącznie wyselekcjonowane pod tym kątem nieruchomości, a Państwa marzenia o domu w ciepłym kraju realizujemy sprawnie, kompleksowo i w miłej atmosferze.

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów z pasją do nieruchomości i podróży. Nasza ekipa to połączenie wiedzy branżowej z głębokim zrozumieniem kultury i uroków Portugalii.
Lukasz-Bald-_1_

Łukasz W. Bald

Z wykształcenia prawnik [LL.M. International Business Law] wybrał karierę w bankowości, w której przepracował 17 lat. W latach 90-tych był współtwórcą polskiej bankowości hipotecznej. Założył LG Habitat, był prezesem GE Banku Mieszkaniowego, utworzył i był prezesem DomBanku. Od 2007 roku inwestuje w nieruchomości w Polsce,a od 2009 roku zajmuje się inwestycjami w nieruchomości rezydencjalne na Karaibach [Antigua & Barbuda], w Portugalii [Srebrne Wybrzeże], we Francji [Langwedocja] oraz we Włoszech [Kalabria].

Ania Szepke

Anna Szepke

Z wykształcenia socjolog, z powołania i pasji – specjalista komunikacji marketingowej. Od blisko 20 lat związana z szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości – odpowiadała za marketing w banku hipotecznym, wprowadziła na rynek i wypozycjonowała marki oferujące luksusowe nieruchomości wakacyjne, tworzyła i wdrażała strategie marketingowe dla segmentu budowlanego i nieruchomościowego. Z powodzeniem zarządza własnymi nieruchomościami wakacyjnymi.

20230919_143009

Antoni Bald

Ukończył klasę matematyczno-fizyczno-informatyczną w jednym z najlepszych łódzkich liceów, w tzw. „Koperniku”; cztery lata studiował na University of Aberdeen, w Szkocji na Wydziale Inżynieryjnym. W Easy Times odpowiada za utrzymanie i zarządzanie elektronicznymi kanałami sprzedaży.                            Jest synem Łukasza.

Reksio

Reksio

W naszej firmie odpowiada za szeroko rozumianą ochronę i bezpieczeństwo. Wprawdzie jest zatrudniony na umowie śmieciowej, ale nikt w firmie nie dostaje tylu premii co Reksio…

Zakup krok po kroku

Zastanawiasz się, jak przebiega zakup nieruchomości w Portugalii?

Przeczytaj, jak kupić nieruchomość krok po kroku i przekonaj się, że z naszą pomocą jest to proste i przyjemne.

Gotów na spełnianie marzeń?

Jesteśmy dumnym członkiem Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej. Dzięki temu znamy wszystkie portugalskie firmy, które chcą mieć polskich klientów. My jesteśmy polskim głosem w Portugalii – przynajmniej jeśli chodzi o nieruchomości.